10 жовтня в с.Устечко відбулися змагання з міні-футболу, де учні ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ворвулинці взяли участь і отримали ІІ місце в групі та пройшли у фінальні змагання.

27 вересня був організований осінньо-шкільний конкурс "І в саду, і на городі - дари осені живуть". Учнівські колективи за свою фантазію та оригінальність отримали подарунки та були нагороджені грамотами.

21 вересня було проведено конкурс "Квіти України". Учні виклали всю свою любов до Неньки України, показалиякою вони мріють бачити свою Батьківщину.

15 лютого в ЗОШ І-ІІ ступенів с.Ворвулинці відбулися змагання з Настільного тенісу серед учнів 5-9 класів школи. В результаті змагань призові місця посіли такі учні: серед хлопців:

2-місце - Пельцер Єва (учениця 8 класу),

3-місце - Абрамець Андріана (учениця 7 класу).

На районі змагання ,честь школи поїдуть:захищати Перепічка Андрій та Гладюк Наталя.

ЗАМІСТЬ ЯЛИНКИ - ЗИМОВИЙ БУКЕТ

Усі класи взяли участь у всіх номінаціях. Перше місце отримав 5 клас у 3-ох номінаціях

1. Новорічна композиція «Різдвяна казка»
  2. Український сувенір. «Лялька-мотанка» (Скарбничка родинної творчості)
  3. Різдвяна атрибутика «Дідух»

Другі  місця отримали учні 6-8 класів у номінації Новорічна композиція «Різдвяна казка»

КОНКУРС КВІТІВ "КВІТУЧА УКРАЇНА"

З 8 по 12 вересня у школі відбувся конкурс квітів на тему "Квітуча Україна". Учні із задоволенням втілювали свої задуми та побажання.

У вишиванках діти презентували свої композиції, присвячені 25-й річниці Незалежності України.

3. Український одяг.

Почесне перше місце зайняли учні 5-го класу.

Друге місце розділили між собою учні 6-го та 7-го класів.

Третє місце отримали учні 8-го та 9-го класів

В кінці конкурсу педагог-організатор вручив дітям за їхні вироби сувеніри та грамоти.

ПЕРШІСТЬ РАЙОНУ З "НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ" СЕРЕД ШКІЛ 1-2 СТУПЕНЯ. КОНЕТ ВАСИЛЬ —2 МІСЦЕ В РАЙОНИХ ЗМАГАННЯХ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СЕРЕД ХЛОПЦІВ , КОТУЗЯК ТЕТЯНА - 5 МІСЦЕ СЕРЕД ДІВЧАТ , ЗОШ ВОРВУЛИНЦІ -2 МІСЦЕ В РАЙОНИХ ЗМАГАННЯХ СЕРЕД ШКІЛ РАЙОНУ.

Замість ялинки - зимовий букет

10 грудня у школі відбувся конкурс новорічних виробів "Замість ялинки - зимовий букет". Участь брали всі учні школи.

Переможцями  стали і розділили І місце учні 1-го, 5-го та 7-го класів. ІІ місце розділили між собою 2-4, 6, 8 класи. ІІІ місце посіли учні 9-го класу.

4 листопада в с. Добровляни відбулися фінальні змагання з міні-футболу серед шкіл І-ІІст. Заліщицького району. Боротьба була напружена і непоступлива. Кожна команда намагалася показати кращу свою гру, адже на кону стояло званя кращої команди району. Школи сіл Ворвулинці, Добровляни, Летяче - кожна з цих команд намагалася посісти перше місце. Але, перемога дісталася найкращому: 1-місце шкільна команда Ворвулинці , Летяче ,Добровляни.

З 28 вересня по 5 жовтня у школі проходив конкурс овочів та фруктів, до дня осені, на тему "Щедрість рідної землі".

Учні із задоволенням втілювали свої задуми у композиції.

Участь в конкурсі взяли і учні початкових класів, вони створили дуже гарні і цікаві композиції.

В українському одязі діти презентували свої вироби, присвячені рідній Батьківщині.

Перше місце розділили між собою учні 4-го,6-го, 7-го та 8-го класів.

Друге місце - 1-го. 2-го, 3-го, 5-го та 9-го класів.

У школі 11 вересня відбувся чемпіонат з міні-футболу серед учнів 5-9 класів, присвячений святкуванню Дня фізкультури і спорту в Україні.

Перше місце посіла збірна учнів 6-го та 8-го класів.

Друге місце здобула команда учнів 9-го класу.

Ніколи не вкрити ганьбою!

З 7 по 11 вересня у школі відбувся конкурс квітів на тему "Любіть Україну свою".

Учні із задоволенням втілювали свої задуми та побажання. У вишиванках діти презентували свої вироби, присвяченій своїй неньці Україні.

1. презентація композиції;

2. виконання патріотичної пісні чи вірша;

3. український одяг.

Перше місце зайняли учні 7-го класу.

Друге місце розділили учні 8-го та 6-го класів.

Третє місце отримали учні 5-го класу.

У здоровому тілі здоровий дух-саме таким кредом живуть учні нашої школи с.Ворвулинці, які приймали участь на протязі 2014-2015 н.р. у змаганнях з різних видів спорту, а саме:

15.10.14 у фінальних змаганнях зайняли III призове місце з міні-футболу серед шкіл I-II ступеня Заліщицького району Тернопільської області.

А також учні нашої школи добре проявили себе у районних змаганнях з легкої атлетики, де посіли високі місця а саме: Шпортак Анжела на дистанції 100 м  посіла II місце, Христоріз Тарас -на дистанції 400м посів I місце та Подолюк Світлана ,яка підтримала своїх однокласників і також посіла I місце на дистанції 400 м .